Plotki

„Nowy tani iPhone”, czy iPhone 5 w innej obudowie?

iPhone

Wczoraj Apple.pro udostępniło kilka zdjęć, które pojawiły się na Chińskim mikroblogu Sina Weibo. Na fotografiach rzekomo przedstawiony jest tył zapowiadanego taniego iPhone’a z podpiętym kablem Lighting od spodu obudowy. Widzimy na zdjęciach błyszczącą obudowę.

iPhone

Są to jednak tylko bardzo mocne przypuszczenia, ponieważ można spekulować, że jest to iPhone 5 w innej, dodatkowej obudowie. Brak loga nadgryzionego jabłka na obudowie aż gryzie w oczy, bo jak wiemy, nawet na prototypach jest ono podstawą. Natomiast sam kabel wygląda na wpięty na tyle głęboko jakby rzeczywiście wokół obudowy znajdował się „bumper”.

Francuski serwis NowHereElse.fr sądzi podobnie i przeanalizował jedno ze zdjęć. Regulacja kontrastu oraz ekspozycji zdjęcia pokazała, że kabel jest raczej wpięty do „otworu” niż bezpośrednio do urządzenia. Inne części z dolnej części telefonu wyglądają identycznie do tych z iPhone’a 5 – głośniki, mikrofon i wyjście słuchawkowe.

iPhone

Podsumowując, mam wrażenie, że nie jest to tak bardzo oczekiwany „nowy tani iPhone”, a jedynie już dostępny na rynku iPhone 5 w innej obudowie.

To Top