Aplikacje na iOS i OS X

Były pracownik Microsoftu z nowymi pomysłami na pakiet biurowy na iOS

Paper - iOS (iPad)

Georg Petschnigg, były pracownik Microsoftu, wydał jakiś czas temu świetny szkicownik na iPada o nazwie Paper (link na dole artykułu).

Ta designerska i niezwykle funkcjonalna aplikacja, została pobrana z App Store już przeszło 8 milionów razy i liczba ta wciąż rośnie. Twórca programu Paper nie spoczywa jednak na laurach i już przygotowuje odpowiedź na niezbyt udany debiut pakietu Office na iOS, którego premiera miała zresztą miejsce w zeszłym tygodniu (przeczytaj artykuł).

Nowy pakiet biurowy (wedle założeń) ma być o niebo lepszy od zaprezentowanego tydzień temu Office’a. Co ciekawe, firma której przewodzi Petschnigg, ma swoje nowe projekty dostała aż 15 milionów dolarów dofinansowania, co pozwoli jej na wydanie mnóstwa niezbędnych i miejmy nadzieję, rewolucyjnych aplikacji, które wstrząsną międzynarodowym rynkiem multimediów.

Póki co, nie wiemy czy firma ma w planach wydanie kolejnych wersji szkicownika oraz czy szykuje dla nas jakiekolwiek nowości (za wyjątkiem nowego pakietu biurowego). Jak tylko uzyskamy jakieś szczegółowe informacje w tej sprawie, na pewno dowiecie się o tym pierwsi.

[download]

[appstore id=506003812]

To Top