Plotki

Zdjęcia iPhone’a 5s

iPhone 5 - Apple

Serwis MacRumors udostępnił zdjęcia, które mają przedstawiać wnętrze, oraz tylną obudowę iPhone’a 5S. Widoczne urządzenie ma prawdopodobnie tą samą płytę główną, która pojawiła się już kiedyś na wcześniejszych zdjęciach.

Przyglądając się dokładnie zdjęciom można zauważyć, że:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Nie jest widoczne oznaczenie procesora, tak jak w przypadku iPhone’a 5. Nie wiadomo, czy następuje tutaj jakaś zmiana, czy po prostu nazwa nie została nadrukowana.
  • Kod daty na dole głównego chipu to „1243”. Oznacza to, że układ został wyprodukowany w 43. tygodniu roku 2012, czyli pod koniec października. To dosyć wcześnie jak na iPhone’a 5S. Może to oznaczać, że jest to bardzo wczesny prototyp, który może działać dokładnie na tym samym procesorze co obecny iPhone.
  • Bateria nosi oznaczenie „616-0652”. Dla porównania w iPhone’ach 5 jest to przedział 616-0611 do 616-0613. Nowa bateria ma również większą pojemność – 5,92 Wh (5,45 Wh w iPhone’ie 5). Wolne pola/ramki na baterii, wskazują, że jest to prototyp – w finalnej wersji znajdą się tam za pewne odpowiednie oznaczenia i certyfikaty.
  • Tylna obudowa posiada pionowy otwór na lampę błyskową, w przeciwieństwie do okrągłego, które jest obecnie. Popiera to plotki, jakoby [iphone5s] miał otrzymać podwójną lampę błyskową LED.
  • Oznaczenia na tylnej obudowie, takie jak identyfikator FCC, wyglądają na symbole zastępcze (X1234X), stosowane przeważnie w różnych prototypach.

[/list_style]

Powyższe rzeczy mogą potwierdzać autentyczność tych zdjęć, które na prawdę przedstawiają prototyp nowego smartphone’a Apple. Mimo to, nie oznacza to wcale, że właśnie w takiej formie zobaczymy nowego iPhone’a. Apple zawsze pracuje nad kilkoma prototypami, często równolegle, a do tego tak na prawdę nie wiadomo z kiedy pochodzi właśnie ten widoczny na zdjęciu.

To Top