Sprzęt Apple i akcesoria

Muku Shuttr – pilot do wyzwalania aparatu iPhone’a poprzez bluetooth

Muku Shuttr

W iPhone’owym aparacie brakuje funkcji samowyzwalacza, przydatnej w wielu sytuacjach. Dlatego za 29$ będziemy mogli kupić sobie pilot, który łączy się z dowolnym urządzeniem z technologią bluetooth, za pomocą którego wykonamy zdjęcie „na odległość”.

Muku Shuttr

Sam pilot kształtem przypomina Apple Remote i dostępny będzie w dwóch kolorach – białym i czarnym. Będzie można go także używać w połączeniu z komputerem, np. do przełączania slajdów w prezentacji. Podobno bardzo dobrze leży w dłoni i jest solidnie wykonany. W rogu ma otwór, do którego możemy wpiąć pęk kluczy, żeby zawsze nosić go ze sobą. Idealne rozwiązanie? Kwestia gustu, ale sądząc po ilości zebranych funduszy na Kickstarterze, projekt przypadł do gustu użytkownikom – w tym momencie do końca zostało jeszcze trochę czasu, a produkt zebrał prawie 900% planowanego funduszu.

Czy warto wydawać równowartość około 90zł na taki gadżet? Już nie mi podejmować tą decyzję. Chyba wolałbym poszukać w App Store tańszej lub też darmowej aplikacji, która pozwoliłaby mi ustawić timer, który wyzwoli aparat. Może jakąś znacie?

[source name=”Kickstarter” url=”http://www.kickstarter.com/projects/68008805/muku-shuttr-slimmest-remote-camera-control-for-sma”]

To Top