Informacje i nowości

Ankieta: iOS 6 vs. iOS 7

iOS 7 - iPad & iPad mini

Pomimo tego, że jeszcze oficjalnie [ios7] nie został udostępniony, to redakcja serwisu Polar, postanowiła zapytać swoich odwiedzających, jakie elementy designu 7-ej edycji systemu mobilnego od Apple, są lepsze od iOS 6. Zestawienie przewiduje wiele funkcji, w tym między innymi pasek stanu, slider, wyszukiwanie, ekran blokady, pasek narzędzi, ikony itd.

polar

Nasuwa się jeden wniosek – czym nowsze, tym lepsze. iOS 7 w ankiecie dosłownie „bije na głowę” obecny system. Największą popularnością, cieszył się pasek opcji, np. w aplikacji telefon, oraz powiadomienia.

Za nowszym designem opowiedziało się aż 83% wszystkich ankietowanych.

iOS 6 najwięcej głosów uzyskał w „konkurencji” ładniejszy przycisk, co nie oznacza jenak, że w niej wygrał. Chociaż różnica w ilości głosów była mniejsza niż w innych dziedzinach, tu i tak prowadzi iOS 7 z 57% głosów.

Jak dotychczas (wciąż można oddać swój głos) padło 16217 głosów, z czego 72% z nich (11754 głosów) zdobył iOS 7, natomiast obecnemu systemowi przypada 28% (4463 głosów).

A czy Wy zgadzacie się z wynikami ankiety?

PS. Dla przypomnienia, [ios7] będzie mieć premierę tej jesieni, a jedną z głównych nowości jest własnie kompletnie nowy design. Aktualnie udostępniona dla developerów jest beta 5 najnowszego mobilnego systemu Apple.

[source type=”Ankieta” name=”Polar” url=”http://polarb.com/polls/tags/iosui”][source name=”9to5mac”]

To Top