Informacje i nowości

1. września w Londynie rusza iTunes Festiwal!

iTunes Festival 2013

Już jutro rusza iTunes Festival w Roundhouse Art Centre w Londynie. Po raz pierwszy impreza została zorganizowana w 2007 roku. W tegorocznej edycji, podczas 30 koncertów (każdego dnia września odbędzie się jeden) wystąpi 60 artystów. Pełny harmonogram koncertów możecie obejrzeć poniżej:

iTunes Festival 2013

Tegoroczny Festiwal iTunes jest najlepszym w historii, z niesamowitą obsadą światowych gwiazd oraz nowych artystów – powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. Melomani na całym świecie będą z radością oglądać ten niesamowity miesiąc muzyki, na żywo w Roundhouse w Londynie lub na swoich urządzeniach z systemem iOS. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielu znanych artystów weźmie udział w tegorocznym festiwalu.

[youtube id=”7gmCQP0OUvY”]

Jak oglądać koncerty?

Bilety na koncerty można było wygrać w loterii. Mogą w niej brać jednak wyłącznie osoby mieszkające w UK. Wszystkim pozostałym pozostaje śledzić streaming video z koncertów. Można to robić na kilka sposobów:

[list_style class=”bookmark” ]

  • w iTunes na komputerze: itunes.com/festival
  • poprzez Apple TV
  • za pomocą specjalnej aplikacji na iOS (link na dole artykułu)

[/list_style]

iTunes Festival London 2013 - iOS

We wspomnianej aplikacji, oprócz możliwości oglądania koncertów, znajdziecie również informacje o wykonawcach, zdjęcia oraz cały repertuar. W bardzo łatwy sposób można też dodać do kalendarza przypomnienia o interesujących nas kocertach.

[download]

[appstore id=431168066]

To Top