Plotki

Czyżby jednak nowe iPhone’y 5S posiadały czytnik linii papilarnych?

iPhone5S Home Button

Francuski serwis Nowhereelse.fr przedstawił zdjęcia najbardziej innowacyjnej części nowego [tag id=”iphone-5s” name=”iPhone’a 5S”], jaką jest czytnik linii papilarnych. Jak widać na załączonym obrazku porównującym układ przewodów przycisku Home w iPhone’ie 5 i 5S, można zauważyć, że najnowsza wersja układu (w prawym górnym rogu), wydaje się na najbardziej złożoną od reszty i jego konstrukcja może wskazywać na obecność właśnie czytnika linii papilarnych nowym, flagowym modelu smartphone’a Apple. Jak widać, ten kabel ma oznaczenia 821-2092-01 oraz kod 1329, co może oznaczać produkcję w 29. tygodniu 2013 roku, czyli w połowie lipca.

Jak wiadomo, Apple nie zbudowało początkowo czytnika, lecz zbudowano jego „zewnętrzny” odpowiednik do testów. Możliwe, że testy się powiodły co owocuje trzecią już konstrukcją przewodu przycisku Home.

Pojawiły się także podejrzenia, że czytnik pojawi się w iPhone’ie 5C. W tym sklepie, można nabyć taki sam kabel już za 15$ z przeznaczeniem do tańszej wersji telefonu Apple. Jest to jednak bardzo wątpliwe. Po pierwsze pojawiło się już wiele zdjęć pokazujących tańszy model iPhone’a i nie widać na nich różnic w budowie przycisko Home. Po drugie, ma to być tańszy model i myślę, że pierwszą rzeczą, jaką Apple by w nim ograniczyło to właśnie dodatek w postaci sensora linii papilarnych.

Jak będzie naprawdę, dowiemy się już 10. września podczas oficjalnej prezentacji produktów. Zapraszamy do relacji!

[source type=”Zdjęcie” name=”Nowhereelse.fr”]

To Top