Plotki

Jak będzie wyglądał przycisk Home w iPhone’ie 5S?

iPhone - przycisk home

Przycisk Home jest stałym i właściwie jedynym elementem iPhone’a, który przetrwał w niemal niezmienionej formie, począwszy od pierwszej wersji smartphone’a Apple.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że [iphone5s] będzie posiadał czytnik linii papilarnych umieszczany właśnie w owym przycisku. Oczywiście wiązać się to musi ze zmianą jego konstrukcji, a także i zmianami w wyglądzie. Zarówno tymi skrytymi wewnątrz, jak i widocznymi na zewnątrz. Pojawiły się nawet informacje, że wklęsły dotychczas przycisk home, w nowym modelu iPhone’a może być wypukły, w celu uzyskania dodatkowej przestrzeni na umieszczenie w nim nowego sensora.

Dzisiaj natomiast wyciekło – oczywiście z Chin – zdjęcie, rzekomo prezentujące zapakowanego iPhone’a 5S. To co odróżnia widocznego tam ponoć iPhone’a 5S od iPhone’a 5, to srebrny pierścień wokół przycisku Home.

iPhone 5S

Trudno potwierdzić autentyczność zdjęcia. Ale przypomnijmy sobie wygląd rozesłanego przez Apple zaproszenia na konferencję. Czyżby było już wiadomo, co oznacza tajemniczy, srebrny okrąg pojawiający się na nim czterokrotnie?

Apple Event

Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się [10092013]. Zapraszamy Was do śledzenia naszej relacji na żywo z konferencji.

[source name=”Cult of Mac”]

To Top