Plotki

Porównanie: grafitowy iPhone 5S i czarny iPhone 5

Grafitowy iPhone 5S

Apple prawdopodobnie postanowi wydać iPhone’a 5S aż w czterech kolorach – złotym, białym, czarnym i grafitowym. Dzisiaj przyjrzymy się ostatniemu z nich w porównaniu z czarnym iPhone’em 5.

Materiał filmowy został przygotowany przez pracowników uSwitch – brytyjskiej firmy specjalizującej się w porównywaniu urządzeń (przypadek? ;)). Jak zaznaczają na początku filmu, wygląd grafitowego modelu nie jest oficjalny, więc do wyglądu obudowy, należy podchodzić z dystansem. Jak twierdzą również autorzy filmu, odpowiednio wsparci informacjami ze swoich źródeł, grafitowy model wyprze całkowicie czarny. Myślę, że raczej do takiej sytuacji nie dojdzie, a ostatecznie, nad wyższością pierwszego bądź drugiego, klienci zdecydują portfelami. Osobiście, czarne modele przenośnych urządzeń Apple zawsze mi się podobały.

Poniżej możecie zobaczyć film autorstwa uSwitch:

[youtube id=z47pf6wxWOU]

Tradycyjnie, wersja „S” telefonu od Apple nie będzie się różniła w designie od jej poprzedniczki, lecz główną różnicą, dzielącą oba urządzenia, jest oczywiście ich wyposażenie. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć powiększoną lampę błyskową LED w iPhone’ie 5S.

Jak widać, każdy chce zyskać swoje pięć minut przed oficjalną prezentacją nowego iPhone’a. Na szczęście, wszelkie spekulacje zakończą się jutro, [10092013], kiedy to Apple na swojej prezentacji pokaże światu iPhone’a 5S i 5C.

[source name=”uSwitch”][source name=”Cult of Mac”]

To Top