Aplikacje na iOS i OS X

Apple udostępnia iTunes 11.1!

Na kilka godzin przed publikacją [ios7], Apple udostępniło najnowszą wersję iTunes 11.1. Główna jej nowość, to przede wszystkim wsparcie dla mobilnego systemu Kalifornijczyków, lecz po za tym, nowa aktualizacja wprowadza między innymi:

[list_style class=”bookmark” ]

  • iTunes Radio – dające możliwość wyboru spośród ponad 250 stacji lub założenie własnych na podstawie playlist. Dodatkowo, subskrybenci iTunes Match, będą mogli korzystać z tej funkcji bez uciążliwych reklam.
  • Podcasty – teraz można dynamicznie aktualizować je o nowe epizody. Dodatkowo, wszelkie subskrypcje, wspomniane epizody i momenty w których przerwaliśmy odsłuchiwanie, zostaną przesłane przez iCloud do aplikacji Podcasts na iOS.

[/list_style]

Oprócz oczywistego wsparcia iOS 7, myślę że najważniejszą nowością jest jednak darmowa usługa iTunes Radio wraz z jej algorytmem „tasowania” utworów według gustu (a raczej ilości odsłuchań jak sądzę), które znajdują się na playliście Genius Shuffle. Niestety usługa działa obecnie tylko w USA :(.

Oprogramowanie możecie pobrać z tej strony (strona automatycznie wykryje używany przez was system operacyjny), a jeżeli macie już zainstalowaną starszą wersję, wystarczy tylko ją włączyć, a oprogramowanie powinno samo wyświetlić monit o dostępnej aktualizacji.

To Top