Informacje i nowości

iTunes Connect będzie nieczynne w okresie 21-27. grudnia 2013

iTunes Connect

Apple rozesłało do deweloperów emaile informując, że iTunes Connect będzie nieczynne w trakcie przerwy świątecznej – od soboty 21. do piątku 27. grudnia.

W tym okresie nie będą publikowane żadne nowe aplikacje, ani aktualizacje, nie będzie możliwa zmiana cen, nie pojawią się nowe wydania czasopism w Kiosku, a każda zaplanowana na ten czas zmiana cen będzie skutkować całkowitą niedostępnością aplikacji aż do 27. grudnia. Także raporty sprzedaży z tego okresu, który dla deweloperów może być bardzo korzystny, mogą pojawić się z opóźnieniem.

Dla nas użytkowników oznacza to, że wszystkie świąteczne promocje i premiery aplikacji poznamy najpóźniej 20. grudnia, po czym jakiekolwiek nowości i zmiany pojawią się najwcześniej 28. grudnia.

Poniżej możecie przeczytać pełną, przetłumaczoną treść maila:

iTunes Connect będzie czasowo niedostępne od soboty 21. grudnia, do piątku 27. grudnia 2013.

W tym czasie, iTunes Connect nie będzie osiągalne i nie będziesz mógł zamieszczać żadnych aplikacji, ani treści dostępnych przez płatności wewnętrzne. Publikowanie wydań magazynów w Kiosku będzie wstrzymane do końca 27. grudnia. Raporty sprzedaży będą dostępne, jednak mogą pojawiać się z opóźnieniem.

Dodatkowo, nie będziesz mógł planować zmian cen, ani premier aplikacji w tym czasie. Zaplanowanie zmiany ceny w tym okresie będzie skutkować, że aplikacja będzie niedostępna do kupienia aż do końca 27. grudnia. Podobnie, zaplanowanie premiery aplikacji na ten czas sprawi, że będzie ona wydana dopiero po 27. grudnia.

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, użyj modułu kontaktu w iTunes Connect.

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2013/11/15/itunes-connect-to-shut-down-between-december-21-27th-for-the-holidays/”]

To Top