Gry na iOS i OS X

Ace Patrol: Pacific Skies – kontynuacja podniebnych bitew

Ace Patrol: Pacific Skiespng

Niedawno do App Store trafiła kolejna gra legendarnego projektanta Sida Meiera, wydana przez firmę 2K – Ace Patrol: Pacific Skies. Jest to sequel wydanej w maju darmowej gry Sid Meier’s Ace Patrol[appstore id=”583000830″ type=”price”], w której przenosiliśmy się w okres I Wojny Światowej, by wziąć udział w wielu podniebnych bitwach. Wszystkie z nich toczyliśmy na planszy heksagonalnej w turach.

Podobnie jest i tym razem, z tym, że zmieniają się realia. Ace Patrol: Pacific Skies rozgrywa się w okresie II Wojny Światowej, nad Pacyfikiem, a my możemy uczestniczyć w ponad 180 misjach składających się na historyczne bitwy, jak chociażby słynną bitwę o Pearl Harbor, czy o Midway i Guadalcanal.

Ace Patrol: Pacific Skies pojawią się najbardziej znane samoloty zarówno ze strony amerykańskiej, jak i japońskiej. Nasze maszyny możemy modernizować oraz personalizować, aby odróżniały się w walce. Bitwy możemy rozgrywać zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i w trybie multiplayer, poprzez Game Center.

Tym razem gra została wydana w formie płatnej aplikacji.

[appstore id=”660820012″]

To Top