Plotki

Pierwsze ekrany do iPada 12,9″ są już w produkcji

iPad Pro

The Korea Times poinformowało, że w produkcji jest już pierwsza partia ekranów 12,9″ do iPada. Według portalu Apple zamierza wprowadzić do sprzedaży większego iPada na początku przyszłego roku.

Apple ma być ponoć bardzo zainteresowane sprzedażą takiego urządzenia, wierząc, że większe tablety będą w stanie zastąpić komputery PC.

Wcześniej informacje o iPadzie Pro/Maxi posiadającym ekran o przekątnej 12″-13″ pojawiały się już kilkukrotnie. DisplaySearch twierdziło, że większy model iPada będzie posiadał rozdzielczość 2732 x 2048 px, co teraz potwierdza także The Korea Times dodając, że 12’9-calowy iPad będzie miał lepszą jakość obrazu.

Patrząc na wprowadzone obecnie nazewnictwo iPadów i powyższe informacje, jest wysoce prawdopodobne, że w przyszłym roku Apple zaprezentuje nam dużego iPada Pro. Pewne wątpliwości może budzić wspomniana data premiery, czyli początek roku 2014. Jeśli jednak przypomnimy sobie ubiegły rok, to iPad 3 był właśnie zaprezentowany w marcu. Możliwe, że w 2014 roku Apple również zaplanuje wiosenną konferencję, na której pokaże nowy sprzęt. Byłby to także dobry czas na prezentację iWatcha, który ma posiadać wiele czujników i na pewno będzie promowany jako urządzenie przydatne w sporcie. Wprowadzenie go do sprzedaży jeszcze przed wakacjami, byłoby więc idealnym momentem.

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2013/11/19/report-claims-12-9-inch-panel-for-larger-ipad-already-in-production-release-early-next-year/”][source type=”Grafika” name=”T3″ url=”http://www.t3.com/news/exclusive-t3-render-of-the-apple-ipad-pro”]

To Top