Plotki

iPad mini 3 z Touch ID

iPad mini 3 z Touch ID

Francuski portal Nowherelse opublikował pochodzące gdzieś z Dalekiego Wschodu zdjęcie, na którym widoczny jest – ponoć – iPad mini 3 z Touch ID.

To, że kolejne generacje iPadów będą posiadały czytnik linii papilarnych raczej nie budzi specjalnych wątpliwości. Tej funkcjonalności spodziewaliśmy się nawet już w tegorocznych modelach, ale wygląda na to, że Apple postąpi w tym przypadku podobnie jak z Siri. Usługa trafiła najpierw do iPhone’ów, a dopiero rok później do iPadów.

iPad mini 3 z Touch ID

Chociaż portal Nowherelse dotychczas cieszył się dużą trafnością w publikacji przeróżnych przecieków dotyczących sprzętu Apple, to jednak w tym przypadku redaktorzy przyznają, że źródło z którego pochodzi zdjęcie jest im zupełnie nieznane i nie są w stanie w żadnym stopniu potwierdzić autentyczności tego, co na nim widzimy.

Tak naprawdę może to być przecież po prostu obecny model iPada mini z przyczepionym/położonym przyciskiem Home z iPhone’a 5S. Jak to na ogół bywa w tego typu sytuacjach jakość zdjęcia również nie pozwala na bliższe przyjrzenie się detalom rzekomego, nowego urządzenia. A co Wy o tym myślicie?

[source name=”Nowherelse” url=”http://www.nowhereelse.fr/ipad-mini-3-touch-id-90588/”]

To Top