Książki i Ebooki

[Konkurs] Moje lata w Top Gear – najnowsza książka Jeremy’ego Clarksona

Moje Lata w Top Gear

Moje lata w Top Gear to tytuł najnowszej książki Jeremy’ego Clarksona, która jest zbiorem ponad 110 felietonów z lat 1993 – 2011.

Książka przenosi Czytelnika do czasów, kiedy Top Gear współprowadzili Jeremy Clarkson i Tiff Needel, pokazuje rozstanie Clarksona z programem i jego wielki powrót, oraz wyruszenie na podbój świata ze stadionowym show Top Gear Live.

Moje lata w Top Gear to nie tylko felietony o samochodach. Co prawda Clarkson poświęca im sporo miejsca, ale pisze o nich niejako przy okazji. Tematyka felietonów jest bardzo szeroka: od pomysłów na rozwiązanie kwestii pijanych kierowców po śmiałe propozycje usprawnienia ruchu lotniczego, od porad dotyczących wyboru egzotycznego miejsca na urlop po świetne relacje reporterskie z podróży po Stanach Zjednoczonych i Europie. W książce znajdziemy przezabawny opis nauki jazdy jego córki i rozbrajającą opowieść o renowacji jego zabytkowego Mercedesa Grossera. Poznamy motoryzacyjne pasje żony Clarksona i przekonamy się, jak wyjątkowe szczęście Jeremy’ego pozwala mu wygrywać słynne wyścigi w programie Top Gear. Nie zabraknie też tradycyjnego przekomarzania się z Mayem i Hammondem, jak również polskich akcentów: oprócz recenzji Poloneza, przeczytamy również o polskich kierowcach ciężarówek.

Publikacja od chwili premiery znajduje się na pierwszej pozycji najchętniej kupowanych książek w polskim iBookstore.

Konkurs

Przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym możecie wygrać kody pozwalające pobrać książke Moje lata w Top Gear z iBookstore za darmo. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie dotyczące programu Top Gear:

 Jaki model samochodu Jeremy Clarkson wykorzystał przy budowie własnego „pociągu” w jednym z odcinków Top Gear?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres redakcja@applecenter.pl do wtorku (3.12.2013) do godz. 23:59. Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, wylosujemy pięciu zwycięzców. Kody otrzymaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa Insignis Media.

[appstore id=733988053]

To Top