Plotki

Jaki będzie iPhone 6?

iPhone 6 - Martin Hajek

Po tym, gdy Apple zaprezentowało jesienią ubiegłego roku dwa, stosunkowo mocno różniące się modele iPhone’a, wiele osób zaczęła się zastanawiać, jaka jest przyszłość tego urządzenia i co zobaczymy w bieżącym roku. Obecnie, przede wszystkim mówi się o tym, że iPhone 6 będzie większy, jednak czy znów zobaczymy dwa, równolegle wydane modele różniące się obudową i parametrami technicznymi? A może jeden z nich będzie po prostu większy, a drugi mniejszy?

Dziś pojawiły się dwie kolejne plotki na ten temat…

Pierwsza pochodzi z chińskiego portalu Huanqiu, który twierdzi, że Apple jeszcze w maju zaprezentuje nam fablet o przekątnej ekranu powyżej 5″, wyposażony w 64-bitowy procesor A8. Za to nowy iPhone 6, miałby się pojawić we wrześniu.

Druga informacja została natomiast opublikowana przez ET News, które twierdzi, że iPhone 6 będzie grubości 6 mm (obecnie jest to 7,6 mm w przypadku iPhone’a 5S) i będzie dostępny w dwóch wersjach – z ekranem o przekątnej 4,7″ i 5,7″.

Druga plotka właściwie nie jest niczym nowym i osobiście wspominałem taką możliwość już kilkakrotnie wcześniej. Dla mnie jest to najbardziej prawdopodobne posunięcie ze strony Apple, które zadowoli zarówno zwolenników dużych ekranów smartphone’ach, jak i tych, którzy lubią iPhone’a właśnie za jego dotychczasową wielkość wyświetlacza.

[source name=”Cult of Mac” url=”http://www.cultofmac.com/261247/will-iphablet-launch-may-rumor/”][source type=”Grafika” name=”Martin Hajek” url=”http://applecenter.pl/tag/martin-hajek”]

To Top