Informacje i nowości

Ferrari California T i Apple CarPlay zadebiutują jutro w Genewie

Ferrari California T

Już jutro w Genewie zadebiutuje Ferrari California T, z silnikiem V8 3,8 l, która – jak twierdzi producent – zapowiada się być „królową imprezy”. Ferrari towarzyszyć będzie nowy system Apple CarPlay, który – trzeba przyznać – idealnie pasuje do nazwy samochodu.

Oznacza to, że od jutra, klienci Ferrari będą mieli bardziej inteligentną, bezpieczną i zabawną możliwość korzystania z iPhone’a w samochodzi. CarPlay zapewni użytkownikom iPhone’a niezwykle intuicyjny sposób wykonywania połączeń, korzystania z map, słuchania muzyki i dostępu do wiadomości wyłącznie za pomocą mowy lub dotyku. Użytkownicy mogą z łatwością kontrolować CarPlay poprzez natywny interfejs samochodu lub po prostu naciskając i przytrzymując przycisk sterowania głosem na kierownicy, by aktywować Siri.

Póki co Ferrari, w przeciwieństwie do Volvo, nie udostępniło żadnych innych informacji, ani materiałów prezentujących system Apple.

[source name=”Ferrari” url=http://www.ferrari.com/english/gt_sport%20cars/gt/Pages/140303-the-ferrari-california-t-and-the-apple-carplay-equipped-ff-debut-tomorrow-at-geneva.aspx]

To Top