Aplikacje na iOS i OS X

iBetterCharge – powiadomienia o niskim poziomie baterii urządzeń z iOS

iBetterCharge

iBetterCharge to niewielka aplikacja, która może wyświetlać na komputerze powiadomienia o niskim poziomie baterii w naszych urządzeniach z iOS.

Cały proces sprowadza się do zainstalowania aplikacji na komputerze i ewentualnie poświęcenia kilku sekund na konfigurację (np. to, przy jakim poziomie naładowania otrzymamy powiadomienie). Co istotne, do działania nie jest konieczne instalowanie jakichkolwiek aplikacji na iPhone’ie, czy iPadzie. Wystarczy, że urządzenie znajduje się w tej samej sieci lokalnej co komputer i ma aktywną opcję synchronizacji z iTunes na komputerze za pośrednictwem Wi-Fi, co pewnie wielu z Was ma aktywowane domyślnie. Jeśli nie, można to zrobić wchodząc do Ustawień -> Ogólne -> Synchronizuj z iTunes (Wi-Fi) i na komputerze – otwierając iTunes, i przechodząc do ustawień urządzenia.

iBetterCharge

Czy program jest przydatny? To musicie ocenić już sami 🙂 . Dla mnie przyda się szczególnie ze względu na iPada. O ile o ładowaniu iPhone’a zawsze pamiętam, to już nie raz zdarzyło mi się, że po kilku godzinach pracy przy komputerze sięgałem po tablet i okazywało się, że bateria jest na skraju rozładowania ponieważ zapomniałem o podłączeniu urządzenia do ładowarki. Być może teraz, dzięki powiadomieniom na komputerze, będę mógł lepiej to kontrolować.

iBetterCharge

I najważniejsze – aplikacja jest całkowicie darmowa, a pobrać można ją zarówno w wersji na Mac OS X, jak i Windowsa.

[button href=”http://softorino.com/ibettercharge/” type=”large” ] Download [/button]

[youtube id=”TaWovz5WviI”]

To Top