Plotki

Apple przywróci dziś sprzedaż iPada 4?

iPad 4

Wczoraj wieczorem pojawiły się informacje, jakoby Apple miało wprowadzić dziś do sprzedaży iPhone’a 5c 8 GB. W nocy dołączyła do nich kolejna informacja, mówiąca o powrocie iPada 4 generacji, z wyświetlaczem Retina.

Model ten został wycofany z oficjalnej sprzedaży wraz z premierą iPada Air. Apple pozostawiło natomiast iPada 2, który pod względem wyglądu niemal się od niego nie różni, za to posiada znacznie gorsze parametry, zwykły ekran (nie Retina) i 30-pinowe złącze ładowania.

Według informacji podanych przez 9to5mac, do sklepów Apple przybyły wczoraj paczki zawierające iPady 4 z adnotacją, aby nie otwierać ich aż do dnia dzisiejszego. Istnieje możliwość, że Apple zdecyduje się na całkowite wycofanie iPada 2 ze sprzedaży i zastąpienie go nowszym modelem. Pytanie tylko, czy Apple byłoby w stanie zachować chociażby zbliżoną cenę?

W chwili obecnej, na stronie Apple nie wprowadzono żadnych zmian, które wskazywałyby na to, że dzisiaj wspomniane urządzenia wrócą do sprzedaży.

[margin_border /]

Update 18.03.2014 9:30

W niektórych państwach, w Apple Online Store pojawił się już iPhone 5c 8 GB.

[margin_border /]

Update 18.03.2014 9:40

iPad 4 Retina zastąpił iPada 2.

[source name=9to5mac url=http://9to5mac.com/2014/03/17/lightning-ipad-4-could-make-its-return-tomorrow-alongside-8gb-iphone-5c/]

To Top