Aplikacje na iOS i OS X

Joypa Colors – interaktywne kolorowanki dla dzieci

Joypa Colors

Joypa Colors jest niczym innym, jak aplikacją z interaktywnymi kolorowankami dla dzieci. Poza pokolorowaniem poszczególnych elementów obrazka – poprzez „wlanie” kolorów w kontury, zdarzają się proste zadania, jak nakarmienie psa kością, czy pozbieranie zabawek kota. Mało tego, obrazki „ożywają” w trakcie nabierania kolorów. Pomalowana ważka zacznie fruwać, a chmury będą poruszać się po niebie.

Aplikacja jest co prawda w języku angielskim, jednak interfejs jest na tyle intuicyjny, że nie sprawi najmniejszych problemów nawet najmłodszym. Do tego, jest to szansa na oswojenie się i naukę prostych słówek w języku angielskim, jak nazwy zwierzaków, czy kolorów, dzięki lektorowi – w postacie przyjaznej pandy – towarzyszącej podczas zabawy i informującej np. o tym, jaka barwa została wybrana z palety. Po pokolorowaniu całego obrazka otrzymujemy nagrodę i odblokowujemy dostęp do kolejnego.

[youtube id=”T4IZWu7Z8PM”]

Aplikacja została wydana na urządzenia z iOS w dwóch wersjach – darmowej, z ograniczoną liczbą kolorowanek (dokładnie 4) i płatnej, pełnej wersji z 16 obrazkami do pokolorowania.

[appstore id=789651365]

[appstore id=774942872]

To Top