Plotki

iWatch pojawi się w sierpniu lub wrześniu tego roku

iWatch S i C

Według DigiTimes, Apple planuje wydać w sierpniu lub we wrześniu iWatcha. Najnowsze doniesienia, mające potwierdzić tę tezę, mówią o tym, że trzy różne firmy dostarczyły Apple próbki „elastycznych” płyt z układami scalonymi, które mają zostać użyte w urządzeniu. 

W sprawę zaangażowane są firmy: Flexium Interconnect, Technologia Kariera i Zhen Ding Technologia Holding. Ta ostatnia jest już obecnie jednym z głównych dostawców części do urządzeń Apple i ponoć planuje jeszcze zwiększyć produkcję, aby zaspokoić rosnący popyt na komponenty do iPhone’ów i iPadów.

Możemy się spodziewać, że Apple wydając iWatcha, będzie chciało zrobić to naprawdę w wielkim stylu. Jeśli doniesienia dotyczące przeróżnych sensorów i czujników, które znajdą się w nowym urządzeniu z nadgryzionym jabłkiem, okażą się prawdziwe, firma na pewno będzie chciała przy okazji pochwalić się szeroką rzeszą ekspertów i ich doświadczeniem w branży. Poza tym samo urządzenie może wtedy wyznaczyć zupełnie nowy standard w dziedzinie nieinwazyjnego monitorowania zdrowia.

[source name=”9to5mac” url=http://9to5mac.com/2014/04/08/digitimes-iwatch-circuit-board-samples-being-delivered-to-apple-in-preparation-for-september-reveal/]

To Top