Według japońskiej strony EMSOne, która powołuje się na tajwański Industrial and Commercial Times, Apple planuje rozpocząć produkcję iPhone 6 z ekranem 4,7″ w lipcu, a wersję 5,5″ we wrześniu.
Według doniesień, oba modele pojawią się w sprzedaży „w pewnym momencie” w czwartym kwartale roku, przy czym model 4,7″ zostanie zaprezentowany i wydane wcześniej, niż model z ekranem 5,5″. Wcześniej Reuters twierdził, że Apple posiada pewne trudności techniczne z produkcją ekranów do większego modelu iPhone’a 6. W marcu, podobną tezę przedstawił analityk UBS, Steve Milunovich, twierdząc, że w tym roku Apple wyda tylko iPhone’a z ekranem 4,7″.
Z ankiety, którą przeprowadzamy wśród naszych Czytelników wynika, że model z ekranem 4,7″ jest najbardziej pożądanym (oprócz tego daliśmy do wyboru opcję 4″ i 5,5″).
[source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/04/09/iphone-6-mass-production-july-september/]
