Koncepty i wizualizacje

Chcielibyście tak wyglądającego iWatcha?

iWatch koncept

Dużo plotek wokół iWatcha skłaniają wielu projektantów do przedstawiani swoich koncepcji tego, jak mogłoby wyglądać przyszłe, niezapowiedziane jeszcze urządzenie Apple.

Oto kolejny projekt – tym razem zaprezentowany w postaci krótkiej wizualizacji, gdzie iWatcha przedstawiono w formie bransoletki. Pomijając to, że koncept kompletnie nie podoba mi się wizualnie, to trudno mi sobie wyobrazić, aby noszenie tego typu urządzenia mogło być wygodne, zwłaszcza, że twórcy nie przewidzieli tu żadnej możliwości regulacji. Zresztą, przy takiej budowie i wykorzystanych materiałach (aluminium), byłoby to dosyć trudne do zrealizowania.

Według autorów konceptu, urządzenie byłoby dostępne w dwóch kolorach – czarnym i srebrnym, wyposażone w 2-calowy, zakrzywiony ekran, pełną wersję iOS i akumulator pozwalający na działanie przez 7 dni bez konieczności ładowania… Jak to fajnie, że tak łatwo można sobie to „wymyślić” i opisać. Niestety, jak wiadomo, Apple ma znacznie więcej problemów, aby urządzenie wytrzymywało przy pracy na baterii odpowiednio długo. Ciekawe jaki czas ostatecznie uda im się uzyskać?

[youtube id=”eaSeYNzvrlQ”]

[source name=”Cult of Mac” url=http://www.cultofmac.com/274789/wear-rugged-iwatch-design-concept/]

To Top