Gry na iOS i OS X

Modern Combat 5: Blackout pojawi się „już wkrótce”

Modern Combat 5

Na początku czerwca 2013, na kilka dni przed targami E3, Gameloft zaprezentowało piątą część serii Modern Combat. W październiku firma ogłosiła, że musi odroczyć premierę gry do roku 2014. Od tamtego czasu słuch o grze zaginął. Aż do dziś.

Niestety Gameloft wciąż nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącego tytułu, ale przypomniał chociaż, że pamięta o grze, która ma pojawić się „już wkrótce”.

Modern Combat 5

To co wiemy na ten moment, to to, że gra będzie nosić oficjalny tytuł Modern Combat 5: Blackout. Rozgrywkę rozpoczniemy w Wenecji, we Włoszech, gdzie główny bohater – Pheonix, będzie musiał powstrzymać dobrze uzbrojoną grupę terrorystyczną przed transportem broni masowego rażenia. Stamtąd udamy się w kolejne misje rozrzucone po całym świecie, a nasz bohater, jak wiadomo z opisu drugiej misji, zaprezentowanej podczas ubiegłorocznego E3, „pośród całkowitej anarchii, będzie starał się przekonać swoich sojuszników do zaakceptowania niewygodnej tajemnicy”.

[youtube id=”zjz614QVyfQ”]

To niestety wszystkie informacje, ale Gameloft zapewnia, że już niebawem zdradzi kolejne szczegóły. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego, damy znać 😉 .

[appstore id=”MC5″ name=”Modern Combat 5: Blackout” premiere=”2014″]

[source name=”TouchArcade” url=http://toucharcade.com/2014/04/29/modern-combat-5-blackout-details/]

To Top