Informacje i nowości

Samsung planuje uprzedzić Healthbooka!

Samsung

Wczorajszego dnia, Samsung zapowiedział wydarzenie, którego tematem będą ich własne pomysły na pomoc w utrzymaniu zdrowia ich użytkowników. Co ciekawe, prezentacja jest planowana na 28 Maja, czyli na kilka dni przed WWDC, gdzie Apple zaprezentuje kolejne wersje systemów iOS i OS X, jak i również spodziewaną aplikację Healthbook.

Jak zwykle, Samsung próbuje „nadgryźć kawałek tortu”, który należy do Apple, w swój unikalny sposób i będzie próbował skupić uwagę na sobie. Zapewne skończy się na standardowej rywalizacji pomiędzy dwiema firmami i oby nie przeniosło się to do sali sądowej.

Jak wiadomo, Apple planuje wydać aplikację, związaną ze zdrowiem użytkownika wraz z premierą iOS 8. Aplikacja będzie prawdopodobnie sparowana z urządzeniami takimi jak Nike+ FuelBand, czy przede wszystkim jeszcze niezapowiedzianym iWatchem. W trakcie produkcji programu, Apple zatrudniło szereg specjalistów – od lekarzy, do specjalistów w dziedzinie fitness.

[source name=”9to5mac” url=”http://9to5mac.com/2014/05/01/samsung-attempts-to-preempt-apples-healthbook-launch-with-a-health-focused-event-of-its-own-in-late-may”]

To Top