Co słychać u konkurencji

A jednak! Samsung lepszy od iPhone’a!

Wszyscy znacie tą nieskończoną batalię pomiędzy Samsungiem i Apple. Tu się gdzieś kłócą, tam godzą. Czasem nawet Microsoft wjedzie z reklamą, która uderza w produkt Apple. Chyba jednak cała ta batalia jest słuszna i tym artykułem postaram się to udowodnić.

Zamknięty system iOS

Czy jest jakiś użytkownik Android, którego nie irytuje zamknięta struktura iOSa? Nie widzę żadnej ręki w górze. I słusznie, bo po co się ograniczać? Niby można zrobić Jailbreaka, ale do tego można przytoczyć słowa Włodka Markowicza:

Można, ale po co?

Przecież otwartość systemu to podstawa drodzy państwo. Jak niejaki ‚ekspert’ androida chciałby pogrzebać po systemie to jakoś chce mieć to od razu a nie, że trzeba najpierw męczyć się z Jailbreakiem.

Karta microSD

Przecież nie po to producenci kart pamięci dwoją się i troją by dostarczyć nam nowe pojemności by potem nie móc ich wykorzystać ‚bo ja slotu nie mam’. Rozszerzanie pamięci to podstawa by móc w pełni wykosystać potencjał telefonu. Przecież to niedorzeczne i niemądre e umieścić dostępu do kart pamięci w telefonie. I nie. Dyski w chmurze się nie liczą.

326 ppi? Daj pan spokój!

Ekran Retina w iPhone’ach, można powiedzieć po młodzieżowemu: ssie. W dzisiejszych czasach podstawą jest ekran 4K! Jak założysz gogle VR to chyba chcesz mieć taki obraz żeby błędnik zaliczył ci ‚system error’!

Wniosek jest prosty.

iPhone jest niewarty swojej ceny. Bardzo dobrym zamiennikiem jest dotychczas piętnowany przez nas Galaxy S7. No bądźmy szczerzy.  Przecież na iOSie nic nie zrobisz.

Komentarze
To Top