Co słychać u konkurencji

Samsung Galaxy S7 i S7 edge – akcesoria

Samsung przygotował również wiele akcesoriów, które napewno zwiększą zyski i sprzedaż flagowego modelu. Jednakże uprzedzam, jest kilka akcesoriów (które zaprezentował Samsung), po których stwierdzicie, że Multipla to wcale nie jest taki brzydki samochód.

LED View Cover – smart okładka, która nie tylko zabezpiecza telefon, ale wyświetla najważniejsze informacje za pomocą wbudowanych diod LED.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (1)

Pokrywa ochronna Clear View Cover, posiada półprzezroczystą pokrywę, która zarówno chroni ekran jak i pozwala zobaczyć najważniejsze informacje, pozwala także na obsługę ekranu dotykowego.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (2)

S View Cover Slip to elegancki, matowy pokrowiec, który sprawia, że ekran jest wyłączony, natomiast wyświetla się tylko powierzchnia, która jest widoczna przez pokrowiec.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (3)

Skórzana osłona, dopasowana do krawędzi Galaxy S7 i S7 edge.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (4)

Kolejnym akcesorium jest zwykły pokrowiec posiadający kieszonkę na kartę. Sądząc jednak po rozmiarze kieszonki, uważam, że nie cała karta się do niej zmieści. Mam tylko nadzieję, że wystający plastik nie porysuje ekranu.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (5)

To jeszcze nie wszystko. Samsung oferuje także przezroczysty pokrowiec.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (6)

I tutaj przechodzimy do tych mniej ładnych akcesoriów od Samsunga:

Keyboard Cover to zewnętrzna klawiatura przyczepiana do telefonu. Wystarczy przyczepić ją do przodu, a ekran automatycznie dostosuje się wielkością. Wystarczy odczepić aby ekran powrócił z powrotem do poprzedniego stanu.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (7)

Bezprzewodowa ładowarka. Samsung twierdzi, że ładowanie bez kabla także jest szybkie (jednakże nie podaje jakichkolwiek danych na ten temat). Dzięki pionowemu kątowi umieszczania urządzenia, można kontynuować korzystanie z telefonu, nawet gdy jest w trakcie ładowania.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (8)

Samsung zaprojektował także Powerbanka dla swojego modelu S7 i S7 edge, który obsługuje opcję szybkiego ładowania. Dostępny jest w dwóch wariantach pojemnościowych:

5100mAh i (aż) 10200mAh

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (9)

Backpack to nic innego jak pokrowiec wyposażony w Powerbanka. Jest to dodatkowa bateria, która przedłuży żywot telefonu na jednym ładowaniu. Tym oto akcesorium (w mojej opinii) Samsung wygrał rok 2016 na najbrzydsze oryginalne akcesorium dla telefonu.

Samsung Galaxy S7 i S7 edge - akcesoria (10)

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Samsunga – Galaxy S7 i Galaxy S7 edge, a szczegółową specyfikacje przeczytacie na phone Arena:

  1. Samsung Galaxy S7;
  2. Samsung Galaxy S7 edge.

Zapraszam także do przeczytania poprzednich artykułów z serii Samsung Galaxy S7 i S7 edge:

  1. Samsung zaprezentował Galaxy S7 i S7 edge – specyfikacja techniczna.
  2. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – design.
  3. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – nowe (lepsze) możliwości fotograficzne.
  4. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – gry.
  5. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – podzespoły.
  6. Samsung Galaxy S7 i S7 edge – skróty.

To już jest koniec mojego cyklu dotyczącego najnowszych flagowców S7 i S7 edge. Mam nadzieję, że przybliżyłem Wam trochę informacji o największym konkurencie iPhone’a.

Samsung stworzył wiele akcesoriów. W mojej opinii daleko im do ładnych. Bliżej zdecydowanie do praktycznych ale z pewnością nie ładnych. I tym optymistycznym akcentem (jak mówił Jeremy Clarkson): goodbye!

PS

Napiszcie w komentarzach co uważacie o powyższych akcesoriach oraz o tym całym Samsungu!

To Top