Aplikacje na iOS i OS X

[Kody] Allegro Seller – wystawianie aukcji Allegro z iPhone’a

Allegro Seller

Jeśli często korzystacie z Allegro jako sprzedawcy, to aplikacja Allegro Seller możę okazać się dla Was bardzo przydatna. To, co przede wszystkim odróżnia ją od oficjalnej aplikacji Allegro[appstore id=305659772 type=price] oraz mobilnej wersji strony serwisu, to nastawienie (jak zresztą wskazuje nazwa) na możliwość wystawiania aukcji i obsługi naszej sprzedaży.

Funkcje jakie na ten moment oferuje program to:

[list_style class=”bookmark” ]

  • Tworzenie i wystawianie nowych ofert z poziomu iPhone’a;
  • Podgląd aukcji przed opublikowaniem;
  • Statystyki aukcji (wejścia na stronę, obserwujący);
  • Zakończenie sprzedaży przed czasem;
  • Wersje robocze aukcji, które później można edytować/usunąć;
  • Dodawanie szablonów sprzedaży;
  • Powiadomienia o nowych ofertach kupna i komentarzach;

[/list_style]

Myślę, że każdy kto ma nieco więcej do czynienia z portalem aukcyjnym zauważy na liście jeszcze kilka istotnych braków. Na szczęście twórcy planują prężnie rozwijać swoją aplikację. Już na dniach pojawi się aktualizacja (obecnie czeka na akceptację Apple), która doda możliwość ponownego wystawienia zakończonej aukcji lub wystawienia podobnej oferty, na podstawie istniejącej. W przygotowaniu jest możliwość dodawania wideo oraz opracowanie szablonów ofert, które pozwolą na „bardziej zgrabniejsze/estetyczne” publikowanie ofert.

Pod względem wizualnym aplikacja prezentuje się bardzo dobrze. Jest przejrzysta, a design idealnie pasuje do iOS 7.

[margin_border /]

Kody

Dzięki uprzejmości autora, mam dla Was kilka kodów do App Store, które pozwolą pobrać aplikację za darmo. Kody pojawią się ok. 20:30 w komentarzu pod artykułem. Bardzo proszę, aby osoba, której uda się wykorzystać kod, napisała o tym w komentarzu. 

[appstore id=861564108]

To Top