Informacje i nowości

Zniżka edukacyjna na iPady

iPad mini Retina i iPad Air

Apple rozszerzyło zniżkę edukacyjną, dostępną na komputery Mac, także na wszystkie modele iPadów, tj. iPada Air, iPada Retina (iPad 4 gen.), iPada mini Retina i iPada mini. W przypadku tabletów wynosi ona około 5%.

W regulaminie możemy znaleźć następujące warunki skorzystania ze zniżki:

Aby móc dokonywać zakupów w Apple Store, Użytkownik musi mieć status ucznia/studenta i posiadać ważną legitymację uczniowską/studencką albo być przyjętym do placówki edukacyjnej, bądź pracować jako nauczyciel lub wykładowca w instytucji oświatowej, a produkt/-y muszą być mu potrzebne do własnego użytku lub do prowadzenia lekcji, zajęć bądź badań naukowych. Apple może zażądać przedstawienia przez Użytkownika dowodu potwierdzającego jego uprawnienie do zakupu i zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku, gdy Użytkownik nie jest uczniem/studentem, nauczycielem ani wykładowcą i/lub nie potrzebuje produktu/-ów do użytku własnego bądź do prowadzenia lekcji, zajęć lub badań naukowych. Wszelkie płatności dokonane przez Użytkownika zostaną mu zwrócone.

W przypadku komputerów, Apple stosowało również ograniczenia ilościowe, przypadające na dany rok szkolny/akademicki. Zapewne podobnie będzie w przypadku tabletów, jednak w chwili kiedy to piszę, wygląda na to, że regulamin nie został jeszcze zaktualizowany.

Cennik

Poniżej możecie znaleźć szczegółowy cennik – po lewej cena normalna, po prawej ze zniżką edukacyjną. Aby przejść do Apple Online Store z cenami edu, należy odwiedzić ten link.

[half]

iPad - cennik

[/half][half_last]

iPad - cennik edukacyjny

[/half_last]

[product id=iPad_Air]

[product id=iPad_mini_Retina]

[product id=iPad_4]

[product id=iPad_mini]

To Top