Gry na iOS i OS X

Druga gra z kultowym płatnym zabójcą powstaje na iOS!

Hitman: Sniper

Pamiętacie jak pisałem, przy okazji recenzji Hitmana Go, że gra nie jest tym, czego fani Hitmana oczekiwali? Myślę, że twórcy wzięli to pod uwagę (choć nie do końca) i na tegorocznym E3 przedstawili nową grę mobilną – Hitman: Sniper.

Gdy pierwszy raz słyszałem o tym tytule, nie bez powodu pojawiło się skojarzenie z Hitman: Sniper Challenge, który był dodawany do zamówień przedpremierowych na grę Hitman: Absolution. Hitman: Sniper to tak właściwie ta sama gra, z tą różnicą, że tutaj tylko i wyłącznie mamy do dyspozycji naszą spostrzegawczość oraz karabin snajperski. Oczywiście, gra będzie posiadała system rankingowy, możliwość wykonania zadań w różny sposób, a całość ma rzucać solidne wyzwanie dla graczy.

Hitman Sniper

Co ciekawe, aplikacja będzie darmowa, lecz nie wiadomo jednak na jakich urządzeniach będzie działać. Oczywiście każdemu, na określenie „darmowa gra” włączyło się już pewnie „ostrzegawcze światełko” – jeżeli aplikacja jest darmowa, to na pewno są mikropłatności i Hitman: Sniper nie będzie tu neistety wyjątkiem. Za pieniądze będziemy mogli szybciej odblokować ulepszenia do broni i nowe poziomy. Na E3 pokazano jedynie jeden poziom, lecz twórcy twierdzą, że gra wyjdzie jeszcze w tym roku, na jesień.

[youtube id=bQPLVleQMko]

[youtube id=U8q0WIBBnrY]

[appstore id=”HITMAN_SNIPER” name=”Hitman: Sniper” premiere=”jesień 2014″]

[source name=”TouchArcade” url=”http://toucharcade.com/2014/06/11/e3-2014-hands-on-with-square-enix-hitman-sniper/”]

To Top