Sprzęt Apple i akcesoria

Apple zaprosiło do testów iWatcha znanych sportowców

Kobe Bryant

iWatch Apple jest obecnie testowany przez profesjonalnych sportowców z MLB, NHL i NBA, którzy sprawdzają jego funkcje fitness w rygorystycznych warunkach szkoleniowych – informują portale 9to5Mac i MacRumors.

Apple rzekomo zaprosiło do współpracy kilku znanych sportowców, którzy pojawili się w kampusie Apple w Cupertino w celu omówienia szczegółów. Wśród nich znaleźli się m.in. Kobe Bryant – koszykarz grający w Los Angeles Lakers i Dustin Brown – hokeista z Los Angeles Kings. Mówi się, że wszyscy sportowcy podpisali umowy dotyczące nie–ujawniania nadchodzącego urządzenia Apple.

Kobe Bryant

Kobe Bryant w kampusie Apple / maj 2014

Kobe Bryant był widziany na terenie kampusu w Cupertino w maju i powiedział, że spotkał się z głównym projektantem Apple – Jonym Ive’em, który jak możemy się spodziewać, odgrywa główną rolę w projektowanie i przygotowaniu iWatcha.

[source name=”9to5mac” url=http://9to5mac.com/2014/06/20/apple-said-to-team-up-with-pro-athletes-to-test-iwatch-fitness-capabilities/][source name=”MacRumors” url=http://www.macrumors.com/2014/06/20/apple-iwatch-pro-athlete-testing/]

To Top