Gry na iOS i OS X

Earthcore: Shattered Elements. Gorąca premiera!

Ideą AppleCenter jest m.in. wspieranie i promowanie polskich produkcji i developerów, dlatego z wielkim entuzjazmem informujemy, że już w ten weekend (24-26 października), podczas targów Poznań Game Arena, Tequila Games po raz pierwszy udostępni szerokiej publiczności grywalną wersję swojej cyfrowej karcianki Earthcore: Shattered Elements (www.earthcoregame.com). Każdy odwiedzający stoisko firmy będzie mógł wziąć udział w otwartych playtestach gry, podzielić się swoją opinią z twórcami oraz zdobyć atrakcyjne upominki.

Earthcore: Shattered Elements to największy projekt w historii Tequila Games oraz najdroższa produkcja w historii polskiego rynku gier mobilnych. Grę wyróżnia przede wszystkim rewolucyjny system craftingu kart, który umożliwi graczom łączenie ze sobą i tworzenie zupełnie nowych kart. Ponad 500,000 możliwych kombinacji zapewni swobodę w budowaniu talii oraz planowaniu taktyk na niespotykaną dotąd skalę.

Przekonują producenci. Zapowiada się naprawdę konkretnie, a atmosferę podkręca As, którego Tequila Games niewątpliwie ma w rękawie – w końcu jak na karciankę przystało. Po wczytaniu się w szczegóły stwierdzam, że nieszablonowe podejście twórców do samej gry może wyciągnąć ją na piedestał i śmiało będzie mogła konkurować z takimi tytułami jak Duel of Champions, czy Heartstone studia Blizzard.

[youtube id=gzvKdAEjk78]

Tequila Games to niezależne studio developerskie specjalizujące się w tworzeniu gier free-to-play na smartfony oraz tablety. W swoim dorobku ma m.in. gry Fantasy Kingdom Defense HD i BattleFriends at Sea, które pobrało ponad 10 mln graczy na całym świecie. Obecnie ponad 30-osobowy zespół Tequila Games pracuje nad największą produkcją w historii studia – cyfrową grą karcianą Earthcore: Shattered Elements.

[source name=Tequila Games url=http://www.tequilagames.com]

 

To Top