Informacje i nowości

iOS 8 zainstalowany na ponad połowie aktywnych urządzeń

Po prawie sześciu tygodniach dostępności oficjalnej wersji systemu iOS 8, firma Apple podaje, że jest on zainstalowany na 52% urządzeń iOS. Dane te są udostępnione na stronie wsparcia Apple dla deweloperów, pod tym linkiem. Podczas ostatniej konferencji, która miała miejscie 16 października Tim Cook powiedział, że iOS 8 został zainstalowany na 46 % urządzeń.

Dnia 20 października miała miejsce premiera wersji iOS 8.1, wnosząca kilka nowych funkcji i poprawek, które bez wątpienia zachęciły użytkowników iOS do aktualizacji. Warto tu wspomnieć, że funkcje te to między innymi: przekazywanie SMS na inne iUrządzenia, Instant Hotspot, dostęp do biblioteki zdjęć iCloud beta. Wraz z aktualizacją naprawiono również wiele błędów z którymi borykali się wcześniej użytkownicy.

iOS 8.1 jest najstabilniejszą wersją systemu iOS 8 i wydaje mi się, że te statystyki będą szły stopniowo w górę. Ja na swoich urządzeniach, jak dotychczas, nie zauważyłem nieprawidłowości które miały miejsce we wcześniejszej numeracji tego systemu. A czy Wam udało się dostrzec jakieś błędy?

iOS 8.1 - statystyki

[source name=Apple url=https://developer.apple.com/support/appstore/]

To Top