Gry na iOS i OS X

Halloween. Straszne aplikacje na iOS

Halloween to tradycja, która dopiero od kilku lat zaczyna wkradać się do naszego kraju. Jednak twórcy aplikacji na systemy IOS od dawna prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych propozycji dla miłośników tego „święta”. Oto kilka propozycji najciekawszych naszym zdaniem aplikacji. 

Pumpkin creation

Darmowa gra stworzona dla osób, które nie wyobrażają sobie hallowen bez udekorowanej dyni. Jest także świetną alternatywą dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą bawić się z dekorowaniem prawdziwego warzywa, sprawdzi się także w przypadku dzieci. Aplikacja pozwala nam na wybranie gatunku naszej dyni, sposobu w jaki zostanie ona wycięta oraz ozdobiona. Nasz wytwór możemy zapisać jako grafikę w telefonie, ale też podzielić się nią ze znajomymi.

[half]halloween5[/half] [half_last]halloween6[/half_last]

[appstore id=472709016]


 

Haunted Halloween Escape

Przygotowałem coś dla miłośników gier opierających się na zagadkach. Naszym zadaniem jest wydostanie się z nawiedzonej rezydencji poprzez rozwiązywanie łamigłówek. Świetny klimat, ciekawe zagadki, czego więcej wymagać od aplikacji dedykowanej halloween? Grę pobierzecie za darmo z AppStore.

[half]hallowen3[/half] [half_last]hallowen4[/half_last]

[appstore id=473596157]


 

Eyes – the horror game

Teraz propozycja dla osób o mocnych nerwach, lub chcących zapewnić dawkę strachu sobie i swoim znajomym. Dobry temat na święto zmarłych, grę można zakupić za  0.89 Euro w App Store. Mroczny klimat zapewnia gęsią skórkę. Nasza rada: zanim zaczniecie grać zabezpieczcie swojego iPhone’a odpowiednim etui, przestraszeni możecie odruchowo rzucić swoim sprzętem:)

[half]halloween2[/half] [half_last]hallowen1[/half_last]

[appstore id=616728264]

To Top