Informacje i nowości

JetDrive Lite 330. Wielka, mała pamięć

JetDrive Lite 330 128GB. Więcej pamięci w Twoim Macbook’u.

Jeżeli po jakimś czasie wykorzystaliście całkowicie pamięć swojego Mac’a, lub najzwyczajniej zaczyna jej brakować, to idealnym rozwiązaniem będzie rozszerzenie, które dzisiaj dla Was sprawdziliśmy. Mowa o karcie JetDrive Lite 330 o pojemności 128GB.

Pudełko estetyczne bez zbędnych dodatków. W środku znajdziecie kartę SDXC w plastiku ochronnym oraz gwarancję. Dysponujemy MacBookiem Pro Retina 13″, dlatego w tym modelu testujemy kartę. Trzeba zaznaczyć, że produkt różni się wymiarami w zależności od Mac’a, w którym ma pracować. Więc kupując rozszerzenie upewnijmy się czy jest kompatybilne z naszym sprzętem. Rozwiązanie jest bardzo proste, komfortowe i dyskretne.

[half]jetlive6[/half] [half_last]jetlive7[/half_last]
[half]jetlive3[/half] [half_last]jetlive2[/half_last]

Niewielką trudność sprawia wyciąganie karty. Trzeba to robić z należytą precyzją aby nie uszkodzić obudowy pamięci, która wygląda na dość delikatną. Zakładam jednak, że nie będziemy tego robić bardzo często, 128 Gb całkowicie rekompensuje dyskomfort związany z wyjmowaniem karty. Wstępna konfiguracja ogranicza się do rozpakowania pudełka i umieszczenia karty w slocie SD. System od razu ją rozpozna i zasoby pamięci będą do naszej dyspozycji. Opcjonalna jest również instalacja oprogramowania od producenta, które możecie pobrać tutaj.

[half]JDT-1[/half] [half_last]JDT-2[/half_last]

Oto cała filozofia produktu, dzięki któremu za cenę około 400-stu złotych mamy sprytnie ukrytą przestrzeń na ulubione filmy, zdjęcia bądź dokumenty. Karta cechuje się przyzwoitymi parametrami zapisu i odczytu. Pamięć przypadnie do gustu szczególnie osobom, które mocno przywiązały się do swojego Mac’a a oswojenie się z myślą dołożenia zewnętrznego dysku twardego jest trudne. Rozwiązanie warte swej ceny, praktyczne i nowoczesne. Zdecydowanie polecamy.

Dane techniczne:

Producent:   Transcend
Klasa produktu:   Karta pamięci FLASH
Typ karty pamięci:   SecureDigital eXtended Capacity (SDXC)
Pojemność pamięci (flash):   64 lub 128 GB
Szybkość odczytu:   95 MB/s
Szybkość zapisu:   60 MB/s
Przełącznik ochrony zapisu:   Nie
Dodatkowe informacje:   Wodoodporna
[source name=Transcend  url=http://uk.transcend-info.com]
To Top