Informacje i nowości

Jony Ive uhonorowany jako „Skarb San Francisco”

W sobotnią noc, 1. listopada 2014, miała miejsce uroczysta impreza organizowana przez SFMOMA (San Francisco Museum of Modern Art), na której prezes ds. designu Apple, Sir Jonathan Ive został uhonorowany wyróżnieniem „Skarb San Francisco” za swoją pracę w Apple, jako jeden z najbardziej wpływowych projektantów świata.

[half]Jony Ive SFMOMA 2[/half] [half_last]Jony Ive SFMOMA 1[/half_last]

Impreza, ze względu na remont głównego gmachu Museum, odbyła się na 15 piętrze biurowca w dzielnicy finansowej San Francisco.

Jony Ive wspomniał o swoim ostatnim, bardzo trudnym projekcie a mianowicie Apple Watch. Opowiedział przy tym wesołą historię osoby testującej zegarek Apple, która w tych słowach wyraża swój entuzjazm z testowanego produktu:

O cholerka, czy Ty wiesz co ja właśnie zrobiłem? Ustawiłem budzik na zegarku a on obudził mnie poprzez wstrząsanie moim nadgarstkiem. Nie obudził ani mojej żony, ani mojego dziecka. Czy to nie jest fantastyczne?

W taki właśnie sposób, obrazowo zaprezentował, jak sam z dziecięcym podziwem, ciekawością i entuzjazmem podchodzi do projektowanych przez siebie produktów, które dalej mają zadziwiać i dawać radość swoim użytkownikom. Wydaje się, że Apple Watch będzie kolejnym właśnie takim projektem.

W kolejnym artykule /kliknij tutaj/ w skrócie poznacie piękną karierę Jonathana Ive’a na zdjęciach.

[source name = ReCode url=http://recode.net/2014/11/01/san-francisco-treasure-jony-ive-talks-apple-watch-at-sfmoma-gala]

To Top