Aplikacje na iOS i OS X

Touch2Memo – szybka notatka z centrum powiadomień

Touch2Memo – świetna aplikacja która umożliwia nam szybkie tworzenie notatki bezpośrednio z Centrum powiadomień. Po zainstalowaniu jej, wchodzimy w Centrum powiadomień dodając widget tej aplikacji i możemy bezpośrednio z tego miejsca utworzyć szybką notatkę (patrz obrazek niżej).

Touch2Memo - centrum powiadomień

Interfejs aplikacji jest bardzo prosty i przejrzysty, nie mamy tutaj żadnych skomplikowanych ustawień, ogranicza się on jedynie do tworzenia pojedynczej notatki. Na przykład ja dodałem tutaj krótki wpis o treści: AppleCenter.pl i teraz jak wyjdę z aplikacji i otworzę Centrum powiadomień od razu widzę moją notatkę (patrz obrazek niżej). Świetna opcja na przykład do tworzenia szybkiej listy zakupów.

Touch2Memo - nowa notatka

Dodatkowo jeżeli, w lewym rogu aplikacji zaznaczymy ikonę chmurki (patrz obrazek niżej), włączymy synchronizację za pomocą iCloud – jest to super rozwiązanie dla osób posiadających kilka urządzeń ponieważ nasza notatka jest od razu dostępna na każdym z nich. Aplikacja na chwilę obecną jest dostępna całkowicie za darmo, koszt tej aplikacji bez promocji to 1,79 euro.

Touch2Memo - tworzenie notatki

[appstore id=929015520]

To Top