Informacje i nowości

VoomBox Outdoor- mocne uderzenie

Gdy kochasz muzykę…

Czasami wchodząc do sklepu szukam dla siebie sprzętu, który dopasuje się do mojego wartkiego stylu życia. Rozważam opcje cenowe i jakościowe. Staram się porównywać parametry techniczne lecz bardziej kieruję się ogólnym wrażeniem i przydatnością gadżetu. Te czynniki decydują o tym czy chce go nabyć. Tak było w przypadku bezprzewodowego głośnika Divoom VoomBox Outdoor. Zostałem wręcz zaskoczony brzmieniem i funkcjonalnością głośnika. Głośnik jest zamknięty w solidnej konstrukcji. Brzmi dobrze. Charakteryzuje się czystym sopranem, dopasowanym środkiem i mocnym uderzeniem basu. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na długi, nawet dwunastogodzinny czas pracy wbudowanej baterii,  ładowanej złączem micro USB. Mamy również wejście AUX, w razie gdyby bluetooth w naszym telefonie zawiódł. Dźwięk wydobywa się z dwóch neodymowych jednostek. Na grzbiecie urządzenia mamy dostęp do przycisków funkcyjnych ukrytych w hermetycznej silikonowej oprawie. Zachęca również mikrofon wewnętrzny, dzięki któremu możemy prowadzić rozmowy telefoniczne.

Dla kogo?

Nie da się ukryć, że urządzenie prezentuje się bardzo ciekawie, dodatkowo budząc duże zainteresowanie. Zapakowany w firmowym pudełku, pod przezroczystą gablotką sprawia naprawdę dobre wrażenie. I tak pozostaje po odpakowaniu i testach. Przeznaczony jest do zadań specjalnych, bez obaw możemy zabrać go w trasę rowerową, na grilla czy wypad nad jezioro. Jest odporny na kurz i zachlapania. Niezależnie od tego kim jesteś i czym się zajmujesz jeśli kochasz muzykę docenisz jego zalety.

[half]voombox-outdoor-2[/half] [half_last]voombox-outdoor-3[/half_last]

[half]IMG_3267[/half] [half_last]voombox-outdoor-1[/half_last]

Inni producenci, cena, specyfikacja.

Konkurencja za głośniki o takiej konstrukcji, życzy sobie dużo większe pieniądze. Oczywistym jest, że głośniki klasy Bose, Harman Kardon to sprzęty o wysokich parametrach i porównywanie ich, to jak przymiarka sportowego Mercedesa do ekonomicznej i niezawodnej Toyoty. Koszt głośników z wysokich półek jest niejednokrotnie 5 razy większy, ale jakość dziecka Divoom nie pozostawia nic do życzenia. Przecież mamy przy sobie małe muzyczne centrum. Jeśli chcemy za przyzwoitą kwotę mieć solidny głośnik dobrej klasy to ten produkt sprawdzi się jak żaden inny. Cena 349 zł  za to urządzenie to na pewno nie jest wygórowana kwota, żeby nie powiedzieć, że okazja.

Głośnik do testów otrzymaliśmy od iOpen, Autoryzowanego Resellera Apple z Nowego Sącza. Wraz z iOpen przygotowana została na niego promocja. Zapraszamy do jego zakupu w sklepie internetowym www.iopen.pl a jeśli w uwagach do zamówienia powołacie się na serwis AppleCenter.pl otrzymacie 29 zł rabatu na ten głośnik.

Osobiście szybko przekonałem się do tego produktu. Porównując sprzęty innych marek z możliwościami VoomBox Outdoor, głośnik oferuje naprawdę dużo, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że o wiele więcej niż się można po nim spodziewać. Na koniec trochę specyfikacji technicznej.

[half]

Specyfikacja Właściwość
Rozmiar membramy 2″
Moc RMS 15 Watt / 75 dB
Wzmacniacz Zintegrowany
Rodzaj głośnika Aktywne neodymowe
Komunikacja Bluetooth 4.0
Zasięg 10m
Pojemność bateri 3200 mAh
Czas pracy baterii 15 godzin
Gwarancja 12-mc

[/half] [half_last]divoom-voombox-outdoor-rugged-portable-bluetooth-speaker-black-p46391-b[/half_last]

To Top