Naszymi oczami

Jedyny taki Salon Apple – Sądecki iOpen

W gąszczu dominujących sieci resellerów Apple w Polsce, możemy znaleźć również pojedyncze, małe firmy, prowadzące własną i niezależną działalność sprzedaży sprzętu Apple. Jedną z takich działalności jest iOpen – reseller Apple w Nowym Sączu, będący jednocześnie naszym salonem partnerskim. Wraz z tym salonem uruchamiamy nową serię artykułów na AppleCenter, pod nazwą „Jedyny taki Salon Apple”.

Salon ulokowany jest w Galerii Sandecja na obrzeżach Nowego Sącza, do którego niestety w godzinach szczytu bardzo ciężko się jest dostać. Jednakże, gdy już dotrzemy na miejsce to trafiamy na bardzo dobrze ulokowany salon, wiernie naśladujący oryginalne sklepy Apple, m.in. drewnianymi stołami czy „ścianą akcesoriów”, wyglądającymi jak te z Apple Store’ów.

Pod względem obsługi, mamy do czynienia z bardzo miłą, 4-osobową ekipą, co do której fachowości nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń – co zresztą potwierdzają opinie na FB i Google na temat iOpen:

 

Mamy moc! … chcemy się nią z Wami dzielić! Zapraszamy.

Opublikowany przez iOpen na 4 lipca 2017


 

Salon oferuje także usługi serwisowe. Niektóre naprawy można zrealizować w trybie „od ręki” – Klient wtedy może spokojnie usiąść na sofie i poczekać, popijając kawę, którą zawsze proponują pracownicy salonu. Każdy Klient może również pozostawić w iOpen sprzęt, który uległ awarii będąc w okresie gwarancyjnym – wtedy zostaje odesłany do zewnętrznego serwisu autoryzowanego Apple.

 

Serwis iOpen. Praca wre.

Opublikowany przez iOpen na 28 lutego 2017


 

Na wystawie w salonie można znaleźć większość produktów Apple, począwszy od iPhone’ów, zegarka Apple Watch, iPadów, a także Maców. Oprócz tego, obsłudze nigdy nie brakuje dobrego humoru, co widać na poniższym filmie:

 

Niedziela,… a w niedziele różnie bywa 😉

Opublikowany przez iOpen na 18 czerwca 2017


 

Salon poza sprzedażą miejscową prowadzi działalność w internecie. Produkty można także kupić poprzez ich stronę internetową, oraz poprzez aukcje. Salon jest również autoryzowanym sprzedawcą firmy GoPro.

A Wy, macie też swój „Jedyny taki Salon Apple”? Podsyłajcie swoje propozycje w komentarzach, a możliwe że także opiszemy go na łamach naszego portalu!

 

Komentarze
To Top