Informacje i nowości

Kobieta z Jabłkiem – Kalendarz 2015 od AppleCenter i od iOpen. Dla miłośników Apple. Dla WOŚP

AppleCenter wraz z iOpen (Autoryzowanym Resellerem Apple z Nowego Sącza) specjalnie dla wszystkich miłośników Apple, przygotował prawdopodobnie jedyny tego typu w Polsce, Kalendarz na 2015 rok pt. Kobieta z Jabłkiem. Przedsięwzięcie nie było łatwe. Piękne modelki, profesjonalny fotograf, studio, dużo sprzętu Apple i tysiące zdjęć, z których wybraliśmy te najlepsze. Powstał kalendarz w limitowanej edycji, który wydaje się być wspaniałym prezentem i pozycją obowiązkową wszystkich mniejszych lub większych applemaniaków. Warto dodać, że 10 zł ze sprzedaży każdego kalendarza wspiera 23.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy /WOŚP 2015/.

Przyjrzyjmy się bliżej kalendarzowi:

[list_style class=”bookmark” ]

  • typ kalendarza – ścienny z pojedynczą zawieszką spiralną koloru czarnego,
  • zdjęcia – 12 wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęć modelek z produktami Apple + strona tytułowa,
  • wymiary – wysokość 64 cm, szerokość 41 cm,
  • druk – wysokiej jakości monochromatyczny,
  • gramatura – biały papier kredowy o dużej gramaturze 300 g/m2,
  • wykończenie – lakier dyspersyjny uszlachetniony folią matową, brak refleksów świetlnych, wyraźne szczegóły
  • liczba kalendarzy – wersja limitowana do 300 szt.

[/list_style]

Obejrzyjcie poniżej 3 strony kalendarza aby mieć ogólny pogląd na jego formę. Należy pamiętać jednak, że te zdjęcia nawet w niewielkiej części nie oddają tego jak kalendarz wygląda na żywo. Pozostałe miesiące niech pozostaną tajemnicą odkrywaną tylko przez szczęśliwych posiadaczy kalendarza.

[third]01 styczeń[/third] [third]05 maj[/third] [third_last]11 listopad[/third_last]

Ten ekskluzywny kalendarz możecie kupić w sklepie internetowym www.iopen.pl w cenie 49,9 zł, a 10 zł z każdego kalendarza zostanie przekazane na 23.Finał WOŚP.

Udostępniajcie artykuł na swoich facebookowych tablicach, niech Wasi znajomi również mają możliwość zakupu tej ekskluzywnej pozycji i jednocześnie wsparcia WOŚP. Prosimy komentujcie też co się Wam podoba a co nie, abyśmy w przyszłym roku zrobili dla Was jeszcze piękniejszy kalendarz. Może jakieś pomysły na formę kalendarza 2016? Zapraszamy!

To Top