Sprzęt Apple i akcesoria

Mountie dla urządzeń Apple. Moc połączenia

Innowacyjny i zaskakujący w swej prostocie gadżet o nazwie Mountie zaskoczył bywalców targów CES w tym tygodniu. Za zamieszanie odpowiedzialna jest firma Ten One Design. Ten sam producent zaprezentował  fanom Apple podstawkę magnetyczną Magnus i rysiki interaktywne Pogo. W następnym miesiącu zostanie dostarczony kluczowy element dla nowego produktu co rozpocznie sprzedaż i natychmiastową wysyłkę. Cena produktu to 24,95 $.

pd_mountie_distraction

Przyjżyjmy się Mountie.

Ideą produktu jest wykorzystanie silnego gumowego uchwytu, który zapewnia sposób na dołączenie  iPhona czy iPad’a do dowolnego komputera MacBook lub iMac po 2012 roku. Występuje w dwóch kolorach niebieskim i zielonym. Nie będą one odgrywać żadnej roli podczas użytkowania, gdyż cześć widzialna znajduje się za ekranem komputera i urządzenia mobilnego. Po umocowaniu można korzystać z „drugiego ekranu” co niesie za sobą wiele użytecznych profitów. Mountie przyda się w przerwie od pracy i pozwoli oglądając film lub swój ulubiony program na załączonym iPadzie czy iPhonie. Profesjonaliści dostrzegą potencjał w gadżecie, który da im więcej możliwości związanych z powierzchnią roboczą. Aplikacja DuetDisplay, rozwieje wszelkie wątpliwości związane z zakupem.

mountie_macbook_back

Mountie wygląda na użyteczny produkt, sama cena jak za dobrej klasy uchwyt nie jest wygórowana. Przecież chodzi tutaj poniekąd o bezpieczeństwo naszych iZabawek. Zamiast ustawiania iPada w smartcase, otrzymamy cenne miejsce na biurku i dostosujemy obydwa ekrany aby widzieć je pod tym samym kątem. Polecam odwiedzić stronę samego producenta i zainteresować się jego produktami. Jak widać designerom innowacyjnych dodatków żyje się coraz lepiej. Tęgie głowy z dobrymi pomysłami zawsze zostaną docenione, a ich produkty dobrze odebrane.

[source name=TenOneDesign url=https://www.tenonedesign.com/mountie.php]

To Top