Gry na iOS i OS X

Nowości gier dla iOS. Tydzień 3

Starym, dobrym zwyczajem coś dla Was przygotowaliśmy. Każdy tydzień przynosi wiele zmian a szczególnie w nowościach AppStore’u. Potężna rotacja produkcji pozwala nam wybierać te nalepsze. Każdego tygodnia możemy liczyć na nowe gry, od znanych bądź dopiero co debiutujących develeperów. Zobaczcie co ciekawego przyniósł nam trzeci styczniowy tydzień.

[appstore id=775888026]

Idealny przykład jak powinna wyglądać intrygująca, dopracowana graficznie i perfekcyjnie przemyślana gra. Pomysł oryginalny, bo chodzi głównie o kontrolę nad rotacją różnego rodzaju przedmiotów i obserwacje kształtów w jakie się układają. Pozornie nic nie znaczące przedmioty mogą stworzyć cienie przypominające masę obrazów zakodowanych w naszej podświadomości, dlatego tytuł tak bardzo zaskakuje odbiorcę. Tajemnicza, niesamowicie rozbudowana i przy tym trudna w identyfikacji produkcja, chodź sam osobiście zaliczyłbym ją do gatunku logicznej. Polecam.

[third]screen520x924-1 [/third] [third]screen520x924-2[/third] [third_last]screen520x924[/third_last]

[youtube id=7g-nu1KwkDw]

[appstore id=941421328]

Jeśli tylko chcesz odstresować się przy luźnej, nie wymagającej od odbiorcy wielu umiejętności bijatyce, WWE Immortals to coś dla Ciebie. Łomot, łomot i jeszcze raz łomot. Napakowani górą mięśni Tytani, stawiają czoła swoim przeciwnikom. Miażdżą i niszczą wszystko na swej drodze. Usprawniaj swoich bohaterów, i daj się ponieść wyobraźni. Tryb dla wielu graczy zachęca do starcia z przyjacielem. Udowodnij kto tym razem wyjdzie ze starcia, bez szwanku.

[third]screen520x924-3[/third] [third]screen520x924-4[/third] [third_last]screen520x924-5[/third_last]

[youtube id=GHfjMsf9LgI]

[appstore id=897861607]

Gra sportowa, o której głośno zrobiło się przede wszystkim dzięki trybowi połączenia z Apple TV. Dzięki temu nasz iPhone staje się kontrolerem, a akcja dzieje się na ekranie naszego telewizora. Obowiązkowo proponuje umieścić telefon w jakimś etui ochronnym. Sznurek w tym przypadku może okazać się ostatnią deską ratunku. Opasamy telefon i po sprawie. Nie wyleci:) Oczywiście dostępny jest również standardowy tryb akcji, więc kręgle też będą rozbijać się również na naszym iPhonie czy iPadzie.

[third]screen568x568-2[/third] [third]screen568x568-1[/third] [third_last]screen568x568[/third_last]

[youtube id=YtF83LY22WE]

[source name=Własne url=http://applecenter.pl]

To Top