Informacje i nowości

Apple dla uczczenia pamięci Martina Luthera Kinga

Firma Apple w dzień czczenia pamięci Martina Luthera Kinga zaktualizowała główną grafikę na swojej stronie internetowej, umieszczając na niej zdjęcie legendarnego działacza na rzecz równouprawnienia z dopiskiem:

Dziś zastanawiamy się nad życiem i wizją Dr Martina Luther Kinga Jr oraz jego pracą, która trwa w służbie problemom ludzkości.

CEO Apple Tim Cook zaznaczył, że ma na biurku zdjęcie Luthera Kinga i, że jest on dla Cooka inspiracją do pracy. Poza tym prezes Apple umieścił wpis na twitterze by na swój sposób uczcić jego pamięć „Dziś honorujemy życie i dziedzictwo Dr. Martina Luthera Kinga, Jr.”.

Wiele firm technologicznych tego dnia, wypadającego zawsze w trzeci poniedziałek stycznia, daje dzień wolny swoim pracownikom. Apple jednak rezygnuje z tego i zachęca swoich ludzi do udziału w programie przekazywania darowizn, poprzez przeznaczenie dodatkowych 50$ za każdą dobrowolnie przepracowaną godzinę.

spryciarze.pl.13956247318285 spryciarze.pl.13889706097285

 

Ja również w dniu dzisiejszym oddaje hołd Martinowi Lutherowi Kingowi, człowiekowi który miał odwagę walczyć o to by świat był lepszy.

To Top