Informacje i nowości

Sterowany z iPhone’a Batmobil, na którego Batman zasługuje

Nie obchodzi nas to kim jesteś. Nie obchodzi nas nawet to czy lubisz Batmana. To jest piękny, zdalnie sterowany, kompatybilny z iPhonem Batmobil. To zabawka, na którą Gotham zasługuje!

Tak własnie Soap Studio przedstawia swój zdalnie sterowany wehikuł, wykonany w skali 1:12  w stosunku do pojazdu wykreowanego przez Christofera Nolana w trylogii Mroczny Rycerz. Modelem można nie tylko kierować bezpośrednio z iPhone’a przez WiFi, posiada on również małą figurkę Batmana!

[youtube id=TAXzJnZAFNA]

Nasz pojazd jest sterowany przez najbardziej zaawansowaną aplikację mobilną, która umożliwia nie tylko kontrolowanie toru jazdy ale również ruchów spojlera oraz zarządzanie światłem 16 super jasnych LEDów. Możemy za jej pomocą uruchomić specjalny tryb Power-Jet plus specjalne efekty dźwiękowe oddające brzmienie silnika. Batmobil wyposażony jest również w interkom, kamerę i specjalnego pilota do zarządzania oświetleniem. W zestawie znajduje się platforma wystawowa. To najbogatsza i najwięcej potrafiąca wersja jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku.

[youtube id= Q5Dlaxkam88]

Oczywiście taki wypas ma swoją cenę. Zabawka kosztuje 569 $ za sztukę. Być może każdy bohater powinien ją mieć ale czy każdego na nią stać?

.[source name= cultofmac url= http://www.cultofmac.com/310609/iphone-controlled-batmobile-toy-batman-deserves/]

 

To Top