Informacje i nowości

Apple Store wyposażone w sejfy dla Apple Watch

Tak samo jak w tradycyjnym sklepie jubilerskim, Apple będzie wyposażać swoje oficjalne Apple Store w sejfy, w których przechowywane będą złote Apple Watch. Źródła podają, że sejfy mają być wykorzystywane do transportu i przechowywania w godzinach zamknięcia, luksusowej edycji wszechstronnego zegarka.

Specjalnie zaprojektowane sejfy będą wyposażone w ładowarki Apple Watch MagSafe w celu utrzymania egzemplarzy ekspozycyjnych naładowanych i gotowych do demonstracji klientom. Firma już rozpoczęła instalowanie sejfów w niektórych sklepach pomimo tego, że rozpoczęcie sprzedaży złotego gadżetu ma nastąpić w kwietniu.

Wcześniej w tym tygodniu pojawiła się informacja że ta specjalna wersja urządzenia, nazwana Apple Watch EDITION, będzie mieć prawdopodobnie specjalne procedury sprzedaży spowodowane jego wysoką ceną w porównaniu do pozostałych modeli urządzenia naręcznego od Gigantów z Cupertino. Źródła podają również, że w punktach sprzedaży rozwiązań Apple trwa reorganizacja przestrzeni, tak aby przygotować miejsce na nadchodzącą premierę sprzedaży nowego gadżetu.

W firmie trwają również prace nad sposobem demonstracji Apple Watch. Podobno klienci zainteresowani zakupem będą mieli możliwość przymierzenia urządzenia z różnymi opaskami, oczywiście wewnątrz sklepu.

Wcześniejsze doniesienia mówią, że cena podstawowa Apple Watch ma wynosić 349$, a Watch Edition, wykonany z 18-karatowego złota  może kosztować nawet 5000$.

[source name= 9to5mac url=http://9to5mac.com/2015/01/31/apple-stores-to-be-outfitted-with-safes-to-house-gold-apple-watches/#more-363643]

 

To Top