Gry na iOS i OS X

Najnowsze gry na iOS. Tydzień 5

Nie bądźcie zaniepokojeni w ten cudowny mroźny wieczór, albowiem Basiagus już szykuje dla Was recenzje trzech najnowszych gier, które pojawiły się w zeszłym tygodniu w AppStore. Tytuły skrupulatnie pobieram i testuje oraz dzielę się z Wami moją opinią. Dziś jestem mocno podekscytowany, gdyż najbardziej do gustu przypadł mi survival na tajemniczej wyspie. Klimat udziela się już od samego intra. Do pakietu dorzucam karciarkę fantasy i klimatyczny pinball. Zapraszam.

[appstore id=690283951]

Titans to karcianka w klimacie fantasy z wyraźnie zarysowanym wątkiem fabularnym. Grafiki i mechanika gry wykonana jest dość dobrze by pokusić się o miano epickiej, ale zastrzeżenia można mieć. Turę rozpoczynamy od wybrania zestawu zakrytych kart, które mogą nam przynieść nieoczekiwane zwroty akcji. Z odnalezionych zasobów będziemy tworzyć własne karty. Gra wymaga jednak jakiegoś doświadczenia z grami tego typu. Robiąc poszczególne questy, będziemy stawiać czoła srogim przeciwnikom, natrafimy na trudnych bosów czy też słabsze jednostki, ale każda rozgrywka wymaga przygotowania i odpowiedniego uzbrojenia. Nasza talia będzie rosła wraz ze zdobywanym skillem, a poszczególne karty można ulepszać. Gra jest przyjemna, lecz do najlżejszych nie należy dobra oprawa muzyczna uszlachetnia rozgrywkę. Warto.

[fourth]titans_1[/fourth] [fourth]titans_2[/fourth] [fourth]titans_3[/fourth] [fourth_last]Titans_4[/fourth_last]

[appstore id=938388838]

Pro Pinball to właściwie symulator znanej wszystkim gry, jest bardzo realisyczny i przenosi nas ponad pinballowy stół. Chodzi o walkę z celem i zdobywanie punktów. Pobrałem i jest całkiem spoko. Dla zabicia czasu i relaksu. Przyjemna, dynamiczna. Fizyka rozgrywki jest naprawdę bardzo zbliżona do stołowej wersji. Polecam.

[fourth]probinball_1[/fourth] [fourth]propinball_2[/fourth] [fourth]propinball_3[/fourth] [fourth_last]propinball_4[/fourth_last]

[appstore id=923760656]

Producent zaproponował graczom ciekawą opcję survivalu na „pozornie” spokojnej wyspie. Grafika jest świetna. Malownicze widoki i magiczne ukształtowanie terenu sprawiają, że aż chce się eksplorować teren dalej. Lądujemy samotni na wyspie i nie wiemy co nas czeka. Genialnym rozwiązaniem jest „crafting” wszelkiego rodzaju przedmiotów, ze słonych paluszków i drutu możemy zrobić np, drabinę. I o to właśnie chodzi. Nadchodzi noc, zlecą się radioaktywne zombiaki i musimy sobie radzić. Przyznam szczerze, że jestem na samym początku gry, ale niesamowicie wciąga. Już nie mogę się doczekać kiedy na spokojnie przysiądę do tego tytułu. Można się przyczepić do trochę słabego sterowania i skomplikowanego jak na początek menu. Na szczęście wszystkowiedzący samouczek przeprowadzi nas przez wstępny etap gry i spokojnie sobie poradzicie. Zachęcam ze względu na gatunek i ze względu na grywalność. Naprawdę ciekawa odsłona mobilnego gejmingu. Mój numer jeden na ten tydzień.

[third]IMG_0451[/third] [third]IMG_0452[/third] [third_last]IMG_0457[/third_last]

[third]IMG_0462[/third] [third]IMG_0461[/third] [third_last]IMG_0458[/third_last]

[source name=AppStore url=https://itunes.apple.com/pl/genre/ios/id36?mt=8]

To Top