Aplikacje na iOS i OS X

Todoist – aplikacja na Apple Watch, czyli Twoja lista zadań na nadgarstku

Według ostatnich informacji premiera sprzedażowa Apple Watch ma nastąpić w kwietniu. Niektórzy deweloperzy zostali poproszeni przez Apple aby ich aplikacje były już w pełni gotowe właśnie na ten miesiąc. Dzięki temu możemy już dziś podejrzeć niektóre z nich, a w tym przypadku podglądniemy popularną aplikację z kategorii AppStore Produktywność o nazwie Todoist.

Todoist do program, który od jakiegoś czasu jest dostępny na iPhone’a i iPad’a, ma on nam pomóc w zarządzaniu zaplanowanymi zadaniami. Aplikacja na Apple Watch po zsynchronizowaniu np. z iPhonem pozwoli m.in. na wyświetlanie na „zegarku” nadchodzących zadań w przydzielonych kategoriach, przypomni o nich powiadomieniem lub po prostu będziemy mogli zaznaczyć, że zadania wykonano.

[youtube id= T0mEAS53n-c]

W głównym menu Todoist, użytkownik może uzyskać dostęp do Skrzynki Odbiorczej, Projektów (i pełnej listy przydzielonych do każdego projektu zadań), Etykiet, Filtrów, zadań zaplanowanych na Dzisiaj, a także tych zaległych. Po dotknięciu zadania uzyskasz jego szczegóły, skojarzone z nim etykiety, terminy, ustalisz priorytet i będziesz mógł odznaczyć je jako wykonane lub odłożyć na późniejszy termin.

 

Aplikację dla iOS możecie pobrać poniżej.

[appstore id=572688855]

 

[source name= macrumors url= http://www.macrumors.com/2015/02/02/todoist-app-apple-watch/]

To Top