Plotki

Konferencja Apple końcem lutego?

Wczoraj wiele tematycznych źródeł informowało, że konferencja Apple, może odbyć się w lutym. Dokładną datą imprezy miał być 24 luty. Spekulowano również, że oprócz ostatecznej prezentacji Apple Watch, firma pokaże nowego MacBooka z 12″ ekranem.

Jest to bardzo prawdopodobne, że przed przystąpieniem do sprzedaży Apple Watch, giganci z Cupertino zorganizują konferencję aby poinformować o terminie wypuszczenia urządzenia na rynek i uruchomić przedsprzedaż. Ostateczna data spotkania, na które czekają miliony fanów na całym świecie, pozostaje pod znakiem zapytania.

Francuski serwis iGen.fr sugeruje, że Apple mógłby wykorzystać konferencję w lutym dla jeszcze mocniejszej promocji „zegarka”, jak również do poinformowania deweloperów ile mają ostatecznie czasu, jeśli chcą aby ich aplikacje były gotowe na pierwszy dzień sprzedaży urządzenia.

Choć Tim Cook potwierdził, że Apple Watch będzie dystrybuowany w kwietniu to konkretna data premiery, oficjalna cena i inne szczegóły uruchomienia sprzedaży zostały określone niejednoznacznie.

Konferencja w ostatnim tygodniu lutego byłaby pewną zmianą dla Apple w stosunku do tego w jakim czasie odbywały się imprezy w latach ubiegłych.

[source name= 9to5mac url= http://9to5mac.com/2015/02/04/dont-cancel-your-ski-plans-apples-not-having-an-event-in-feb/]

To Top