Aplikacje na iOS i OS X

FiftyThree’s Paper za darmo w AppStore!

Świetna aplikacja dla artystów, Paper jest do pobrania za darmo w AppStore. Najbardziej zachęcający jest cały pakiet darmowych dodatków wewnątrz aplikacji. Narzędzie dostępne jest tylko na iPady. Zyskało swoją popularność przez wykorzystanie go, przez najbardziej uzdolnionych, do stworzenia niesamowitych cyfrowych dzieł sztuki.

Co w pakiecie?

DRAW– Jest podstawowym narzędziem Paper, ma za zadanie naśladować wieczne pióro. Można tworzyć za jego pomocą grube oraz cienkie linie w zależności od nacisku na ekran.

SKETCH– Następny w kolejce jest Sketch, który przypomina pociągnięcia ołówka. FiftyThree zaleca to narzędzie do tworzenia szkiców rysunków. Siła nacisku również ma tutaj znaczenie, i pozwala na kontrolę odcienia.

OUTLINE– Kolejnym narzędziem jest Outline. Emituje on grube linie i wyraziste kolory-idealne do diagramów i innych wykresów oraz tabel.

WRITE– Zapis jest świetny do pisania, i przypomina grube pióro atramentowe. Użyj tego narzędzia do zrobienia listy, lub czegokolwiek innego co stworzył byś na kartce papieru.

COLOR– Dodatek naśladuje farby akwarelowe, miesza kolory w sposób naturalny, możesz dopasować prędkość i nacisk swoimi pociągnięciami pędzla.

MIXER- Wreszcie narzędzie, które pozwala na tworzenie własnych palet kolorów. Niestandartowe barwy, w których ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.

[appstore id=506003812 store=US]

[half]paper_mixer-100566980-large[/half] [half_last]paper_color-100566983-large[/half_last]

[half]paper_tools-100566985-large[/half] [half_last]paper_sketch-100566984-large[/half_last]

[source name=MacWorld url=http://www.macworld.com/article/2880578/fiftythree-s-paper-drops-drawing-tool-prices-to-zero.html]

To Top