Aplikacje na iOS i OS X

File Manager – ciekawy menadżer plików za darmo!

Menadżery plików są znacznie ograniczone na urządzeniach z systemem iOS, co głównie wynika z racji zamkniętego systemu plików firmy Apple.

File Manager jest to aplikacja, która pozwoli nam zarządzać plikami dostępnymi na naszym iPhonie albo iPadzie. Jej działanie jest podobne do Findera w systemie Mac OS X. W jednym miejscu mamy dostęp do naszych ważnych plików. Co ciekawe możemy z jej poziomu przeglądać zawartość naszego Dropbox’a albo zdjęć dostępnych w rolce urządzenia. Możemy również przechowywać w niej pliki (na przykład pdf, word) i swobodnie je przeglądać za pomocą tego menadżera. Mogą również to być załączniki e-mail, pliki pobrane z internetu lub też pliki skopiowane bezpośrednio z komputera za pośrednictwem programu iTunes. Co do zabezpieczeń, aplikacja posiada ich kilka: może to być kod PIN, hasło lub też nasz odcisk palca.

 

Aplikacja jest dostępna czasowo całkowicie za darmo. Gorąco polecam, sprawdźcie sami!

[appstore id=521405763]

[source name=”Redmond Pie” url=http://www.redmondpie.com/this-awesome-3-file-management-app-for-ios-is-free-for-limited-time-download-it-from-here/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+RedmondPie+%28Redmond+Pie%29]

To Top